Close

Myynti ja hallinto

Pasi Salminen SP Elementit

Pasi Salminen

Tj, projektinhoito pasi.salminen@spe.fi 044 508 4776
Jere Erkkilä SPE

Jere Erkkilä

Projektinhoito
jere.erkkilä@spe.fi
040 7732450

Mikko Virta

Projektinhoito
mikko.virta@spe.fi
050 586 4882

Kalevi Rajala SP Elementit

Kalevi Rajala

Projektinhoito
kalevi.rajala@spe.fi
044 586 0828

Suunnittelu

Arja Koota SP Elementit

Arja Koota

Projektisuunnittelu
arja.koota@spe.fi
040 196 5160

Lauri Korkeamäki SP Elemenit

Lauri Korkeamäki

Projektisuunnittelu
lauri.korkeamaki@spe.fi
040 168 2322

Suunnni Helija

Projektinhoito
mikko.virta@spe.fi
050 586 4882

Tuotanto

Heikki Nikkola SP Elementit

Heikki Nikkola

Työnjohto
heikki.nikkola@spe.fi
050 545 6318

Veli-Matti Hautala

Työnjohto
veli-matti.hautala@spe.fi
044 4937 167

Logistiikka

Jarmo Ranne - SP Elementit

Jarmo Ranne

Saapuvat/lähtevät kuljetukset
jarmo.ranne@spe.fi
044 712 1016

Ota yhteyttä

Yhteystiedot

Käyntiosoite: Kenttäkatu 5, 38700 Kankaanpää
Postiosoite: PL 173, 38701 Kankaanpää

Sähköposti: asiakaspalvelu@spe.fi

Tavaran lastaus ja vastaanotto ark. 6.00 – 14.00
Jarmo Ranne 044 712 1016

Laskutustiedot

Verkkolaskuosoite: 003723942818
Operaattori: Apix Messaging Oy (003723327487)
Y-tunnus: 2394281-8
Täydelliset laskutustiedot löydät tästä