Close

MYYNTI JA HALLINTO

Pasi Salminen SP Elementit

Pasi Salminen

Projektinhoito, tj
pasi.salminen@spe.fi
044 508 4776

Raimo Naskali SP Elementit

Raimo Naskali

Projektinhoito
raimo.naskali@spe.fi
0500 724 692

Mikko Virta

Projektinhoito
mikko.virta@spe.fi
050 586 4882

Kalevi Rajala SP Elementit

Kalevi Rajala

Projektinhoito
kalevi.rajala@spe.fi
044 586 0828

TUOTANTO JA
LOGISTIIKKA

Heikki Nikkola SP Elementit

Heikki Nikkola

Työnjohto
heikki.nikkola@spe.fi
050 545 6318

SUUNNITTELU

Arja Koota SP Elementit

Arja Koota

Projektisuunnittelu
arja.koota@spe.fi
040 196 5160

Lauri Korkeamäki SP Elemenit

Lauri Korkeamäki

Projektisuunnittelu
lauri.korkeamaki@spe.fi
040 168 2322

Ota yhteyttä

YHTEYSTIEDOT

Käyntiosoite: Kenttäkatu 5, 38700 Kankaanpää
Postiosoite: PL 173, 38701 Kankaanpää
Sähköposti: asiakaspalvelu@spe.fi
Tavaran lastaus ja vastaanotto ark. 6.00 – 14.00
SP ELementit Oy

Laskutustiedot

Verkkolaskuosoite: 003723942818

Operaattoritunnus: E204503

Välittäjä: OpusCapita Solutions Oy

Y-tunnus: 2394281-8

Scroll Up