MYYNTI JA HALLINTO

Pasi Salminen
Projektinhoito, tj
pasi.salminen@spe.fI
044 508 4776

Raimo Naskali
Projektinhoito
raimo.naskali@spe.fi
0500 724 692

Mikko Virta
Projektinhoito
mikko.virta@spe.fi
050 586 4882

Kalevi Rajala
Projektinhoito
kalevi.rajala@spe.fi
044 586 0828

TUOTANTO JA LOGISTIIKKA

Heikki Nikkola
Työnjohto
heikki.nikkola@spe.fi
050 545 6318

SUUNNITTELU

Arja Koota
Projektisuunnittelu
arja.koota@spe.fi
040 196 5160

Juho Lepistö
Projektisuunnittelu
juho.lepistö@spe.fi
0500 929 535

Yhteystiedot

Käyntiosoite: Kenttäkatu 5, 38700 Kankaanpää

Postiosoite:  PL 173, 38701 Kankaanpää

Sähköposti: asiakaspalvelu@spe.fi

Tavaran lastaus ja vastaanotto ark. 6.00 – 14.00

Yhteydenotto

back to top button back to top button